Nieuwsbrief 05 van Eemshaven.info

1 jun 2021Eemshaven, Nieuws

Nu we zo langzamerhand weer uitzicht hebben op een ‘normale’ wereld zijn we drukdoende met het inplannen van fysieke netwerk- en themabijeenkomsten in 2021. Hierbij zullen we ook de ledeninitiatieven, die ik tijdens mijn bezoeken de afgelopen maanden heb gehoord, meenemen. Wij informeren u binnenkort via deze digitale weg over onze plannen.

In de tussentijd zitten ook onze leden niet stil, want in deze nieuwsbrief, de vijfde van dit jaar, leest u weer veel van en over onze leden. Zo leest u onder andere over verpakking als communicatie, technieklessen, gouden tips voor de beste lease deal, de ideale werkplek en treft u informatie van Grobusiness aan.

 

De hele nieuwsbrief kunt u via deze link gaan lezen. Veel lees plezier!

Meer nieuws in deze categorie

Verslag Haringparty 17 juni 2021

Verslag Haringparty 17 juni 2021

Gisteren, donderdag 17 juni was het eindelijk zover: de eerste fysieke bijeenkomst in 2021 van businessplatform Eemshaven.info!  Het terras van het nieuwe Havencafé in Delfzijl, met uitzicht op de haven, was de locatie voor onze haringparty. Ondanks de voorspelde, en...

Lees meer