Nieuwsbrief 06

4 sep 2020Eemshaven, Nieuws

De zomervakantie ligt weer achter ons en ook de activiteiten van Businessplatform Eemshaven.info zijn weer opgestart. Na het succesvol verlopen Golftoernooi en de aansluitende traditionele Zomerborrel, kunnen we nu, na het uitbreken van het virus inmiddels ook terugblikken op de eerste Coronaproof verlopen netwerkbijeenkomst van eind augustus. Er waren de nodige beperkingen, maar de massaal opgekomen leden waren toch enthousiast dat er weer een bijeenkomst was georganiseerd. We onderzoeken nu of binnen de RIVM regelgeving toch de mogelijkheid bestaat, dat mensen tijdens de bijeenkomst een aantal keren van zitplaats kunnen wisselen om op die manier meer mensen te ontmoeten. Bij Eemshaven.info draait het tenslotte om netwerken.

In de zesde Nieuwsbrief van dit jaar opnieuw een gevarieerd aanbod van bedrijfsnieuws van onze leden. U vindt er nieuws over een ergonomische bureaustoel voor de thuiswerkplek, klimaat neutrale vloerbedekking, een workshop Business Model Canvas en een Big Chair Event. Maar ook krijgt u in deze nieuwsbrief antwoord op de vraag waarom de nieuwe geluidsregels een streep zetten door de bouw van 380.000 huizen

 

 

Meer nieuws in deze categorie

Cruiseschip Odyssey of the Seas bereikt Eemshaven

Cruiseschip Odyssey of the Seas bereikt Eemshaven

Het cruiseschip Odyssey of the Seas van de Meyer Werft in het Duitse Papenburg is zondagmorgen aangekomen bij de Eemshaven. Rond 7.00 uur meerde het kolossale schip aan. Tijdens het verblijf in de Eemshaven zal het schip met een lengte van ruim 347 meter en ruim 41...

Lees meer
Nieuwsbrief 02 2021

Nieuwsbrief 02 2021

Exclusieve dagtochten over het Reitdiep, online ondernemen of gewoon een oproep om even een ‘bakkie te doen.’ Ook in de tweede Nieuwsbrief dit jaar van Businessplatform Eemshaven.info is het nieuwsaanbod van onze leden weer heel erg divers. Je vindt er nieuws over de...

Lees meer